Травматолог

Записатися до травматолога:

099 408-59-55
098 407-59-55

e-mail: [email protected]

_______

У клініці «ДокМед» прийом веде кваліфікований лікар-травматолог, який лікує і діагностує травми різного характеру і локалізації, а також надає підтримку пацієнтам в період реабілітації після перенесених операцій та отриманих травм. У нашому розпорядженні є сучасне обладнання, що дозволяє лікарю точно ставити діагноз.

Що лікує травматолог?

Лікар-травматолог спеціалізується на діагностиці та лікуванні:

  • Травматичних ушкоджень. До травматолога слід звертатися при підозрі на перелом, ризрив і розтягнення м’язів, розрив сухожиль, розтягнення зв’язок, вивих, забій, гематому, а також при обмороженні, опіку, укусі комах або тварин.
  • Порушення функцій опорно-рухового апарату. Лікар-травматолог займається лікуванням артриту, артрозу, гонартроза, коксартрозу, остеомієліту кісток, остеопорозу, пухлин кісток доброякісної етіології, некрозу, синовіту, плечолопаткового паріартріта.
  • Наслідки отриманих травм, різних захворювань і вроджених дефектів розвитку. До компетенції травматолога входить лікування сколіозу, лордозу, кіфозу, плоскостопості, п’яткової шпори, укорочення і деформації кінцівок, контрактури суглобів.

Для визначення характеру проблеми на первинній консультації травматолог проводить огляд пацієнта і збір анамнезу, а при необхідності призначає додаткові обстеження у вигляді інструментальної та лабораторної діагностики.

Якими бувають травми?

За характером отримання травми класифікуються на:

  • Побутові. Розтягування, вивихи, поверхневі і відкриті рани, отримані в побутових умовах.
  • Виробничі. До даної категорії відносяться травми, отримані на виробництві. Найчастіше це пошкодження кінцівок і хребта при падінні з висоти, ураження слизових оболонок їдкими хімічними речовинами, наслідки від удару електричним струмом.
  • Спортивні. Травми, отримані при заняттях спортом. Це можуть бути пошкодження колінних суглобів, пальців рук, ніг і т. Д.

Вартість послуг травматолога:

Как попасть на
прием к травматологу?

Чтобы попасть на прием к травматологу, свяжитесь с нами по телефону и запишитесь на консультацию. В экстренных случаях пациенты принимаются без записи. Контактные данные для связи и адрес нашей клиники указаны в соответствующем разделе сайта.

Записаться на прием

Меню