В багатопрофільному медичному центрі «ДокМед» ви можете пройти амбулаторне та стаціонарне лікування. Наші фахівці точно визначать наявне захворювання і розроблять тактику лікування відповідно до індивідуальних особливостей організму. У клініці працюють кваліфіковані лікарі з досвідом роботи більше 20 років. Довіряючи своє здоров’я нам, ви робите правильний вибір!

Як проходить лікування в клініці «ДокМед»?

Будь-яке лікування починається з діагностики. Перед тим, як рекомендувати будь-які процедури або прийом лікарських препаратів, наші фахівці комплексно досліджують організм і виявляють наявні проблеми. Залежно від серйозності захворювання, в нашій клініці доступні наступні форми лікування:

  • Амбулаторне. Лікування проводиться вдома. При цьому пацієнт періодично відвідує клініку і здає необхідні аналізи.
  • Стаціонарне. Лікування проводиться в умовах стаціонару під спостереження лікарів.

Розробляючи схему лікування, досвідчені фахівці враховують індивідуальні особливості організму і вибирають найбільш ефективні і безпечні методики.

Як пройти лікування в нашому медичному центрі?

Щоб пройти лікування в медичному центрі «ДокМед», запишіться на консультацію фахівця, який зробить огляд і призначить додаткові дослідження для встановлення точного діагнозу. Лікування призначається з урахуванням особливостей поставленого діагнозу і організму пацієнта. Щоб записатися на прийом або задати ваші запитання, зв’яжіться з нами по телефону. Адреса клініки і контактні дані для зв’язку вказані у відповідному розділі сайту.

Записатися на прийом

Ми зателефонуємо найблищим часом