Клініка «ДокМед» в Києво-Святошинському районі, пропонує принципово новий формат медичного обслуговування. У нашому центрі ви можете отримати розгорнуту консультацію від кваліфікованих лікарів, здати аналізи, пройти діагностику з подальшим лікуванням. Клініка має в своєму розпорядженні сучасним медичним обладнанням та обладнаній операційній. У нашому штаті – лише професійні фахівці з солідним досвідом роботи. Довіряючи здоров’я нам – ви робите правильний вибір!

Які лікарі приймають в клініці «ДокМед»?

У нашій клініці ви можете отримати кваліфіковану медичну допомогу наступних фахівців:

Кожен фахівець чудово орієнтується в своїй сфері і постійно застосовує знання на практиці. До ваших послуг також досвідчений лікар ультразвукової діагностики, який проведе дослідження організму за допомогою апарату УЗД і розшифрує отримані результати. При необхідності хірургічного втручання на допомогу прийде професійний анестезіолог – фахівець, в компетенцію якого входить знеболювання пацієнта.

Наші переваги

«ДокМед» – це нова клініка, якій ви можете сміливо довірити себе і своїх близьких. Основними перевагами медичного центру є:

  • Високий рівень професіоналізму. Наші лікарі мають солідний досвід роботи і постійно підвищують кваліфікацію.
  • Сучасне обладнання. Ми маємо в своєму розпорядженні передовим обладнанням і власну лабораторію, що дозволяє швидко і точно проводити діагностику.
  • Єдиний центр швидкої допомоги в Софіївській Борщагівці. Наші фахівці готові в будь-який час надати невідкладну медичну допомогу.
  • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Лікарі завжди докладно пояснюють пацієнтам сенс діагностичних процедур і призначеного лікування.
  • Широкий спектр послуг. У нас ви можете отримати комплексну медичну допомогу, починаючи від стандартної консультації, і закінчуючи оперативним втручанням.

Як записатися на прийом до лікаря?

Щоб записатися до лікаря, зв’яжіться з нами по телефону і озвучте зручне для вас час. У нашій клініці не буває черг, тому що прийом ведеться строго по запису. Орієнтовні ціни на медичні послуги представлені в прайсі. Контактні дані для зв’язку та адресу клініки «ДокМед» вказані в розділі «Контакти».