В багатопрофільному медичному центрі «ДокМед» працює хірургічне відділення, і у нас ви можете зробити операцію будь-якої складності. У нашому штаті – висококваліфіковані лікарі з досвідом роботи більше 20 років. Операційна оснащена найсучаснішою технікою, а всі процедури виконуються в умовах суворої стерильності.

Види операцій, які проводять в Докмед

У нас в медичному центрі проводяться такі види операцій:

  • Діагностичні. До таких операцій відносяться біопсії, ендоскопічні дослідження, пункції, катетеризація і ангіографія серця, лапаро- і торакотомия.
  • Лікувальні. Залежно від терміновості хірургічного втручання, це можуть бути невідкладні, термінові і планові операції.

Пацієнт повинен здати всі необхідні аналізи перед операцією, а фахівці зобов’язані зібрати повний анамнез. Анестезіолог підбирає оптимальний спосіб знеболення. По завершенню операції пацієнт переводиться в хірургічний стаціонар, де під пильним наглядом лікарів проходить відновлення організму.

Як записатися до лікаря?

Щоб записатися до лікаря, зв’яжіться з нами по телефону. Доцільність оперативного втручання визначається в індивідуальному порядку після постановки діагнозу. Наші фахівці роблять операції будь-якої складності, і ви можете сміливо довірити їм своє здоров’я. Адреса клініки і контактні дані для зв’язку вказані в розділі «Контакти».

Записатися на прийом

Ми зателефонуємо найблищим часом