Діагностика
Лікування
Лабораторія
Хірургічні операції

Проведення операцій, консультація хірурга

Косметологія

Консультація косметолога

УЗД

Консультація УЗД – спеціаліста

Послуги медичного центру «ДокМед»

Медичний центр«ДокМед» пропонує широкий спектр медичних послуг жителям і гостям Києва. У нас ви можете отримати кваліфіковану допомогу в діагностиці та лікуванні захворювань. У нашому розпорядженні – найсучасніше обладнання, власна лабораторія, операційна і повністю укомплектований штат профільних фахівців. Звертаючись до нашого центру, ви можете бути впевнені в точності проведеної діагностики та ефективності призначеного лікування.

Види послуг:

Фахівці нашої клініки надають комплексну медичну допомогу за наступними напрямками:

  • Консультація лікаря. Ви можете записатися на консультацію до вузьких спеціалістів і до сімейного лікаря.
  • Інструментальна та лабораторна діагностика. У медичному центрі успішно застосовуються всі способи інструментальної діагностики, що дозволяє своєчасно виявляти проблеми зі здоров’ям і контролювати ефективність лікування. У нас ви також можете здати аналізи і отримати достовірні результати в найкоротший час.
  • Стаціонар. При необхідності ви можете проходити лікування в рамках денного, терапевтичного та хірургічного стаціонару. Палати оснащені всім необхідним, щоб пацієнти почували себе максимально комфортно.
  • Проведення операцій. Ми маємо в своєму розпорядженні укомплектованими операційними, що дозволяє проводити високотехнологічні операції в усіх напрямках медицини.
  • Швидка допомога. Центр швидкої допомоги знаходиться в Софіївській Борщагівці. Наші фахівці цілодобово готові виїхати в будь-яку точку Києва для надання невідкладної допомоги.
  • Виклик лікаря додому. Якщо за станом здоров’я ви не можете особисто відвідати клініку, – просто викличте лікаря додому. Залежно від ситуації до вас приїде терапевт або вузький фахівець.
  • Видача медичних довідок. У нас ви можете швидко пройти повне медичне обстеження (здати аналізи, зробити флюорографію, проконсультуватися у досвідчених фахівців), отримати довідки та оформити інші медичні документи.  

Як скористатися нашими послугами?

Якщо вам потрібна консультація фахівця, зв’яжіться з нами по телефону. Прийом ведеться строго за попереднім записом, тому вам точно не доведеться стояти в черзі. При екстреному зверненні вас прийме черговий лікар. Ознайомитися з орієнтовними цінами на медичні послуги ви можете, надіславши запит прайс. Номер телефону для зв’язку і точну адресу клініки можна подивитися в розділі «Контакти».