Невідкладна допомога

Клініка «ДокМед» пропонує послуги невідкладної медичної допомоги. У нашому розпорядженні – сучасні автомобілі, які оснащені передовим обладнанням. Досвідчені фахівці використовують тільки дозволені до застосування лікарських препаратів. Центр швидкої допомоги від клініки «ДокМед» знаходиться на Софіївській Борщагівці.

Послуги невідкладної медичної допомоги

Якщо ви або хтось із оточуючих вас людей різко відчули нездужання, і виникла необхідність термінової медичної допомоги, ви можете звернутися в нашу клініку, і кваліфіковані фахівці виїдуть за вказаною адресою в будь-який час доби.

До ваших послуг повний спектр невідкладної медичної допомоги:

  • Надання першої допомоги. Кваліфіковані фахівці готові надати першу медичну допомогу при раптовому погіршенні самопочуття або при отриманні травм.
  • Екстрена госпіталізація. Бригада швидкої допомоги в терміновому порядку доставить пацієнта в клініку, де йому буде запропоновано розміщення в комфортабельній палаті для подальшого обстеження і лікування.
  • Виїзд реанімаційної бригади. Наші автомобілі укомплектовані передовим обладнанням, яке дозволяє проводити основні реанімаційні заходи.
  • Перевезення хворих. Якщо пацієнт потребує транспортуванні на далеку відстань, ми організуємо перевезення у відповідності з усіма медичними нормами.
  • Супровід культурно-масових і спортивних заходів. В рамках супроводу бригада швидкої допомоги чергує на масових заходах. У разі необхідності наші фахівці готові провести первинне обстеження і надати першу медичну допомогу. Якщо того вимагають обставини, пацієнта госпіталізують в стаціонар нашої клініки, де проводять повне обстеження з подальшим лікуванням.

Медичний центр оснащений власною операційною, тому при необхідності хірургічного втручання наші лікарі готові надати кваліфіковану медичну допомогу пацієнтам.

Як скористатися послугами невідкладної медичної допомоги?

Щоб скористатися послугами невідкладної медичної допомоги від клініки «ДокМед», просто зателефонуйте нам по телефону, повідомте про проблему і назвіть точну адресу, за якою негайно виїде бригада кваліфікованих лікарів. Центр швидкої допомоги на Софіївській Борщагівці працює в цілодобовому режимі. Контактні дані для зв’язку вказані у відповідному розділі сайту.

Записатися на прийом

Медичне лікування
в Центрі Docmed

Меню